Ogłoszenie

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
Przeglądając forum proszę się upewnić że wchodzi się na http://www.vocalotopia.pun.pl/forums.php zamiast na http://www.vocalotopia.pun.pl/ - forums.php na końcu adresu jest ważne, dla prawidłowego wyglądu strony.

#1 2013-01-20 23:29:32

Oroka

Królowa Owiec

Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 12
Punktów :   

Headcanon

Headcanon, czyli wszystko to, jak sobie wyobrażamy Vocaloidy. To jak żyją, zachowują się, mówią, nawet wyglądają - podzielcie sie swoimi wyobrażeniami.

- W mangach, nawet tych oficjalnych widać jak oni mieszkają razem,  ja tego nie widzę nijak, najwyżej jeśli jest tego piosenka. Vocaloidy żyją dla mnie tylko wirtualnie.
- Rin nie jest tsundere. Len nie jest superpopularnym kobieciarzem. Dziękujedobranoc.
- Luka to wielki śpioch, często zasypia oglądając filmy i trzyma wokoło siebie masą miękkich rzeczy. Za dużo owieczkowych i lamowych piosenek żeby to sie nie skojarzyło jak dla mnie.
- Seeu nie widzę w żadnym pairingu, żadnym. Ewentualnie jakieś brolove z inną dziewczyną, ale nic chociażby trochę niestosownego.
- Gumi to taki daredevil, szuka coraz to bardziej zwariowanych rzeczy do zrobienia i szybko się nudzi, ale kiedy trzeba potrafi zachować powagę.
- Gakupo w wolnym czasie chodzi w kimono, ale nie lubi swojego stroju z boxartu.
- Kaito czuje się jako starszy brat i chce wspierać młodsze vocaloidy, ale z różnym skutkiem.
- Co do instrumentów, Kagaminy, luka i piko potrafią grać na klawiszach i gitarze. Miku znowu nie potrafi na żadnym instrumencie i woli tworzyć komputerowo. Gakupo umie na flecie poprzecznym ale sie do tego nie przyznaje.
- Luka miała kiedyś astmę.
- Ia często odlatuje myślami i nigdy się nie skupia na tym co się dookoła niej dzieje, chyba że ją coś zafascynuje.
- Bliźniaki często grają na konsoli, a jeśli uda im się zdobyć kogoś by do nich dołączył to zmieniają się zależnie z kim grają, albo próbują używać jednego pada jednocześnie. Są w tym całkiem dobrzy.
Jeśli grają z piko, yuki albo CUL, to len gra len, jeśli kaito, seeu albo yukari, to rin. Z irohą i miku grają na zmiany albo jednym.
- Vocaloidy trzymają swoje stroje z każdej piosenki, mają na nie całe wielkie garderoby.

Offline

 

#2 2013-01-22 01:38:44

 Canzolicious

Królowa Kóz

Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 17
Punktów :   

Re: Headcanon

OGÓLNE

Oroka napisał:

- W mangach, nawet tych oficjalnych widać jak oni mieszkają razem,  ja tego nie widzę nijak, najwyżej jeśli jest tego piosenka. Vocaloidy żyją dla mnie tylko wirtualnie.

1. Ta pani kłamie, moje Vocaloidy przykładowo mieszkają w moim domu. Trochę nas dużo, ale jaka fajna atmosfera. (mam taką bujną wyobraźnię)
2. Nie ma jednej wersji danego Vocaloida, ponieważ każdy master ma własne wyobrażenia. Vocaloidy zamieszkują w domu ich posiadacza i mają możliwość personalizowania charakterów przez swoich właścicieli.
3. Appendy mogą, ale nie muszą być osobnymi postaciami, albo osobowością mnogą dla danego Vocaloida, to również zależne jest od tego u kogo żyją. Moje są osobno. : )
4. Oficjalne stroje Vocaloidów służą tylko celom reprezentacyjnym, na co dzień ubierają się swobodniej.

wyobrażenia ogólnie uznane jako mój headcanon, ale uznaję praktycznie każdą wersję zbioru cech na danego vocaloida.
Hatsune Miku
1. Po pierwsze Miku nie jest najbystrzejszą i najbardziej głęboką 'osobą' jaką można spotkać. Jest głupiutka i trochę płytka :3
2. Do tego jest całkiem nadpobudliwa.
3. Jest także wścibska.
4. Dogaduje się ze wszystkimi innymi Vocaloidami, chociaż żeby zaprzyjaźnić się z nowymi potrzebuje trochę czasu. Czasami lubi się z nimi droczyć, najczęściej z Lenem lub Luką, ostatnio też SeeU.
5. Mimo że sama stara się być w centrum uwagi, to chciałaby też pomóc mniej popularnym Vocaloidom trochę zabłysnąć. I jest raczej skromna.
6. Nie jest zbytnio pracowita - kiedy wie, że musi coś zrobić to nagle znika cała jej energia i staje się leniem.
7. Dużo czasu poświęca swojemu wyglądowi.
8. Nie interesują ją chłopcy w ten specjalny sposób. Zdecydowanie woli dziewczyny, szczególnie typ starszej siostry z miękkim przodem do przytualnia.
9. Jest dużo mniej wrażliwa niż inne Vocaloidy na sprawy takie jak hejterzy.
10. Coraz częściej jej się odechciewa wszystkiego, śpiewanie pomału ją nudzi. Szczególnie kiedy doszły appendy, bo wcześniej myślała że fani lubią ją za jej głos, że nie trzeba nić zmieniać.
11. Mimo że śpiewała tyle piosenek z podtekstami, to nie rozumie ich przesłania.



                  -ciąg dalszy kiedy indziej-


http://img839.imageshack.us/img839/6371/82w0.png

Offline

 

#3 2013-01-22 09:52:34

 Utatane

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-21
Posty: 8
Punktów :   

Re: Headcanon

Okej, i ja zacznę pisać:

Miku:

1. Jest nieco głupiutka i naiwna, ale takiż jej urok.
2. Łatwo się obraża czy jak to woli "strzela focha". Oczywiście jeśli zrozumie, że ktoś ją obraża.
3. Jest ona girly-girl, lubi wszystko co urocze, godziny spędza przed lustrem, pyka w Simsy etc.
4. Ze wszystkimi próbuje się zaprzyjaźniać, co nieco irytuje bardziej introwertyczne Vocaloidy
5. Pomimo że się stroi nie robi to żeby "się podobać". Ogółem, jej sfera uczuć zatrzymała się na poziomie przedszkolaka.
6. Lubi błyszczeć, ale nie uważa się za lepszą od innych.

Rin:

1. Nieco z niej tomboy
2. Lubi irytować innych i robić im psikusy (zazwyczaj jej "celem" jest Len)
3. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, a już napewno nie w ciszy
4. Ogółem gęba jej się nie zamyka, potrafi gadać godzinami...
5. Uwielbia marudzić: na pogodę, na zdartą płytę, na polityków, na złamany paznokieć, na wszystko po prostu.

Len:

1. Lubi ciszę i spokój, czym delektować się nie pozwala mu panienka wyżej.
2. Lubi gry komputerowe, troszku z niego geek.
3. Woli towarzystwo książek niż ludzi...
4. Śpiewanie traktuje jako robotę, nie jest to dla niego przyjemność.
5. Nie cierpi swoich fangirlek

Oke, teraz w skrócie relacje:

Len jest zakochany w Miku, ona ma go gdzieś. Miku i Rin zachowują normalne relacje międzyludzkie.
Len nie znosi Rin, ona go traktuje jako worek teningowy i kozioł ofiarny w jednym.

Potem może coś dopiszę... =_=


Nyan nyan, motherfucker.

Offline

 

#4 2013-01-22 12:12:56

 Tsukimi

Królowa Nosorożców

9113893
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 49
Punktów :   

Re: Headcanon

Huh, spróbujmy.

Miku.
Wbrew wcześniej pisanych o niej wyobrażeń nie uważam jej za niedorozwiniętą sweet nastolatkę. ;-;
Myślę, że jest bardzo sympatyczna i otwarta. Chce mieć w każdym przyjaciela, co czasem wpędza ją w nie porozumienia. Bardzo dba o swoje długo zapuszczane włosy, inne vocaloidy płci żeńskiej jej ich zazdroszczą (zwłaszcza Rin). Ponad wszystko uwielbia słodycze, ale dzięki dobrej przemianie materii w ogóle nie musi się martwić, że przybędzie jej kilogramów. Jest kochliwa, uparta, zawsze doprowadza do realizacji cel, który sobie wyznaczyła.

Luka
Dojrzała dziewczyna po przejściach o niezwykłej urodzie, za którą obejrzy się nie jeden mężczyzna. Luka jest zakompleksiona na punkcie swojego wieku. Uwielbia tuńczyki - jest w stanie przygotować 68 różnych rodzai bento właśnie z tym składnikiem.

Kiedyś napiszę więcej. ~


imagine.

Offline

 

#5 2013-03-13 09:29:47

 Rikao

Użytkownik

42509535
Skąd: Kuj.-Pom.
Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 44
Punktów :   

Re: Headcanon

Ka...bum...
Rin.
Jak dla mnie to typowa yandere. Zazdrosna o wszystkich. Z obsesją na punkcie Lena. Dręcząca Kaito. Jest też  kłamczuchą ;A;. Zamyka Miku w szafie...Dlaczego? Żeby nie zbliżała się do Kaito i Lena. Widzi Gumi na korytarzu. Reakcja:
- "Shin, shin, SHIN!" - Heh. Taka tam Rin...

SeeU
Taka raczej oziębła. Bardzo inteligentna. Lubi ciszę. Nie trzyma się z innymi Vocaloidami.

Luka
Zazdrosna o Gakupo. Wykorzystuje każdą okazje by go poniżyć. Jest trochę straszna, ale dla reszty swojej Vocaloidowej "rodzinki" jest bardzo miła i pomocna. Nie zmienia to faktu, że jest nie przewidywalna.

Taco Luka
Dziwne coś łażące za Luką. Zazwyczaj mówi po Angielsku. Gdy ktoś ją zirytuję przykleja mu się do twarzy.
Uwielbia słodycze. Wszystkie te... młodsze Vocaloidy (Yuki, Lui, itp.) uwielbiają się z nią bawić. Najczęściej grają w piłkę nożną. Taco nie przeszkadza to że to ona jest piłką, a gdzie tam. ^^


..... Na resztę tak jakby nie mam jeszcze pomysłów(;-;)

Ostatnio edytowany przez Rikao (2013-03-13 09:40:07)


http://media.tumblr.com/tumblr_lu69cmAzy41qm5v0n.gif

Offline

 

#6 2013-04-28 17:44:28

diami-mi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Headcanon

Miku
Lubi wszystko co kawaii ale nie jest słodką idiotką chociaż potrafi ją doskonale grać gdy czegoś chce właściwie jest dośc inteligentna . Uwielbia swoje włosy i swój strój z boxartu czuje się zawstydzona kiedy ubiera swój appendowy strój. Chłopcy zbytnio jej nie interesują ale nie dlatego że jest niedojrzała. Potrafi grać na niezliczonej ilości instrumentów, a śpiewanie jest jej paliwem. Lukę traktuje jako starszą mądrą siostrę a rin jako małą i głupiutką gadułę. Ma dobre relacje ze wszystkimi vocaloidami.

Rin
Jest gadatliwa jej jest sprytna i bystra. Uwielbia robić kawały dla lena . Woli swój appendowy strój bo czuje się w nim bardziej dorosła. Bywa nadpobudliwa. Zazdrości włosów dla miku i lily . Świetnie dogaduje się z gumi.

Len
Wbrew opini nie jest homo. Właściwie podkochuje się w miku podoba mu się też mayu. Jest bardzo przywiązany do rin lubi się z nią wygłupiać np. jeździć walcem ale nie nawidzi jej kawałów. Nie lubi swojego appendowego stroju. Śpiewanie traktuje trochę jak robotę ale lubi koncertować z rin.

Luka
Lubi sprawiać wrażenie bardziej poważnej i dojrzałej niż jest naprawdę jest obiektem westchnień wielu męskich sythezatorów  . Jest bardzo inteligentna łatwo się uczy lubi czytać książki. Jej piosenki zawsze muszą coś przekazywać to taka trochę filozofka.  Świetnie gotuje szczególnie potrawy z tuńczyka.

Meiko
Jest zakręcona często zachowuje się jak nastolatka np. ma zmienne nastroje swoją złość wyładowuje na kaito ale tak naprawdę go kocha. Uwielbia alkohol. Spiewanie to dla niej chleb powszedni ale nie jest to pasja.

Kaito
Uważa że miku jest słodka ale kocha meiko. Jest uczynny i chętnie poznaje nowe vocaloidy. Czasem bywa idiotą z lodami ale to naprawdę rzadko.

Offline

 

#7 2013-05-23 23:23:34

MadPanda13

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-05-23
Posty: 4
Punktów :   

Re: Headcanon

LEN:
-Nie jest slodki!!!Jest bardziej tsundere.
-Jest bardzo powazny jak na swoj wiek.
-Ma obsesje na punkcie bananow,ale nie lubi pomaranczy.
-Nienawidzi swoich fanow.
-Probuje chronic Rin,przed jej wlasna glupota.
-Pokochuje sie w Miku.

RIN:
-Sadystka,najbardziej lubi znecac sie nad Lenem.
-Uwielbia jezdzic awoim walcem drogowym,jednoczesnie przejezdzajac niewinych ludzi...
-Jest niesamowicie zazdosna o wlosy Miku(raz nawet przefarbowala sobie wlosy na niebiesko)
-Podkochuje sie w KAITO
-Ninawidzi Luki i Gakupo,bo uwaza ze sa za powazni.

Narazie tyle...
Reszta bedzie jutro.


Len nie jest shotą!PAMIĘTAJ!!!!
NIE MAM POLSKICH ZNAKOW NA KLAWIATURZE!!!!!!

Offline

 

#8 2013-06-16 19:06:44

 Nadworny Kot

Użytkownik

18849978
Skąd: K-ce
Zarejestrowany: 2013-05-08
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Headcanon

Mhm... dobra. Leci:

Miku
1. Takie głupiutkie, naiwne, urocze stworzonko.
2. Godziny spędza przed lustrem.
3. Zauroczył ją Kaito, niestety (lub stety) bez wzajemności.
4. Ma dietę porową.

Len
1. Osoba udająca dojrzałą.
2. W rzeczywistości jest bardzo żywy, dowcipny, walnięty itp.
3. Często robi razem z Rin dowcipy innym Vocaloidom.
4. Jest zakochany w Miku.

Rin
1. Idiotka, wariatka, nadpopudliwa, normalniejejodbiło. Jednym słowem, fajna.
2. Jak już wcześniej wspomniałam, robi dowcipy innym Vocaloidom
3. Zapatrzona w Kaito.

Gakupo
1. Jest takim mega przystojnym, mądrym, zdolnym, silnym, cudownym Vocaloidem. Taki bish number one.
2. Jest spokojny i zrównoważony.
3. Po domu nosi kimono, bo w nim mu najwygodniej.
4. Zawsze ma ze sobą katanę, tak na wszelki wypadek.
5. Uwielbia tradycyjne japońskie potrawy i jest bardzo dobry w przyżądzaniu ich.
6. Jest z Gumi, ale utrzymują to w tajemnicy.
7. Gra na ukulele.

Gumi
1. Jest żywą, wesołą i miłą dziewczyną, aczkolwiek realistką.
2. Ciągle szuka nowych doznań, eksperymentuje.
3. Gra na gitarze i skrzypcach.
4. Bardzo lubi lody.
5. Nie lubi dzieci.
6. Jest z Gakupo. I bardzo go kocha (a on ją). Zostaną razem już na zawsze, ale dzieci nie będzie.

Kaito
1. Lubi szaliki. Cały czas ma szalik na sobie.
2. Ubóstwia Meiko.

Wszystcy mieszkają w takim domu, i tu są okna i drzwi, i ten dom przypomina trochę "Norę" (HP, dom Weasleyów), tyle, że większy.


http://images5.fanpop.com/image/photos/30300000/Angel-beats-3-anime-30387227-500-281.gif

Offline

 

#9 2013-06-19 18:13:44

Aoimoku ;3

Nowy użytkownik

Skąd: Piernikowo
Zarejestrowany: 2013-06-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Headcanon

Miku, Rin, Luka- takie gwiazdki XD Zazwyczaj zajmują się sobą (no ewentualnie Rin Lenem), no po prostu "zapracowane" panie.
Len- dręczony przez wszystkich (a zwłaszcza przez Kuro-chan XD) shota, chociaż że jest już na to za stary- i tak wszyscy się nim jarają itp.
Kaito- trochę głupkowaty, ale za to szczery do bólu.
Meiko- upije się zaśnie, budzi się, ktoś <Mew <3 > stawia ją do pionu, przez chwile jest ogarnięta po czym wraca do punktu wyjścia.
Yuki- dziecko Mensy >D Inteligentna, spokojna.
Gakupo- w miarę poważny, najczęściej na wybryki swoich "przyjaciół" reaguje klasycznym facepalmem.
Gumi- urocza, trochę nieporadna życiowo. Ale tylko z zewnątrz. W środku istny szatan, stalkerka, sadystka i masochistka.
Lily- rockowa dziewczyna, jedna z niewielu "poważniejszych". Nie wiem czemu, ale jestem utwierdzona w przekonaniu, że  lubi "NANĘ" O.o
Miki- pokręcona, lubi się śmiać. Trochę cyniczna.
SeeU- odważna, przebojowa, ciekawska. Lubi zadręczać ludzi pytaniami.
Yukari- również odważna, wyluzowana, lubiana w towarzystwie. Marzycielka, miłośniczka integrujących zabaw (np. w butelkę XD).
Avanna- trochę nieśmiała, miła.
IA- nieśmiała, trochę zagubiona i samotna. Z jednej strony odstaje od reszty, z drugiej ma wielu przyjaciół. Przy okazji, zawsze wyobrażam sobie, że ma swojego "aniołka"- Lapis i "diabełka"- Merli. Podpowiadają jej i tylko ona je słyszy, natomiast ma zwyczaj odpowiadania im, oczywiście w miejscach publicznych, więc wynikają z tego różne dziwne i śmieszne sytuacje... XD
Piko- spokojny, zrównoważony chłopiec, marzyciel ;3
Mew- spokojna, do przesady poważna. Stara się ogarniać towarzystwo, z marnym skutkiem...
Rion- kawaii dziewczyneczka.
Cul- pilna uczennica, chociaż trochę pokręcona.
Sonika-  trochę jak Lily, ale nie jest poważna. Nigdy.
Mayu- yandere z krwi i kości. Zazwyczaj spokojna, zachowuje się jakby nikt i nic jej nie obchodziło, a nagle przypadkowo tkniesz jej Yukari <wybatrzcie, musiałam <3> i bam! wyjmuje toporek i grozi ci śmiercią C:

Uff na razie to wszystko. Żeby nie było- mam coś w stylu dokładniejszych zarysów tych postaci i całej niewymienionej reszty, ale nie chce mi się rozpisywać >D I czasami te charaktery są naciągnięte pod moje opka, więc wiecie XD Nie brać wszystkiego dosłownie! ;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasati94.pun.pl www.geografia2011rule.pun.pl www.designed.pun.pl www.thawmods.pun.pl www.fraqhunters.pun.pl