Ogłoszenie

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z regulaminem.
Przeglądając forum proszę się upewnić że wchodzi się na http://www.vocalotopia.pun.pl/forums.php zamiast na http://www.vocalotopia.pun.pl/ - forums.php na końcu adresu jest ważne, dla prawidłowego wyglądu strony.

#1 2013-01-25 21:59:36

 Canzolicious

Królowa Kóz

Zarejestrowany: 2013-01-18
Posty: 17
Punktów :   

Ulubione głosy

Moim osobistym ulubieńcem jest Len, ponieważ . . . to shota, a ja jestem shotaconem. Do tego oczywiście Rin jako uzupełnienie. Kontynuując moje pedofilskie zapędy dodam, że lubię Olivera za całokształt i Yuki za łatwość użycia. Kocham głos Meiko oraz zwykłą Miku, bez appendów. Z głosów męskich (do których nie wliczam Lena) najbardziej lubię VY2.

A jak jest z wami i waszymi ulubieńcami?


http://img839.imageshack.us/img839/6371/82w0.png

Offline

 

#2 2013-01-26 11:18:40

 ifejon

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ulubione głosy

Mój ulubiony Vocaloid to Kamui Gakupo (preferuję starszą wersję) <3
Poza nim moje ukochane głosy to SeeU, Oliver, Yuzuki Yukari, VY2 Yuma i Kaai Yuki.
SeeU, Yukari i Yuki bo są kawaii, że ja nie mogę ;p Oliver w smutnych piosenkach jest niesamowity ale zabawnego Olivera też lubię.  VY2 Yuma jest po prostu OH :3
Ostatnio spodobał mi się jeszcze Big Al.

Myślę, że każdy Vocaloid coś w sobie ma i trzeba mu tylko odpowiedniego użytkownika i odpowiedniej piosenki ^^
Co do Miku, nie jest moim ulubionym głosem ale nic do niej nie mam i wiele jej piosenek bardzo lubię.


"ephemeral"

Offline

 

#3 2013-01-26 22:31:40

 Tsukimi

Królowa Nosorożców

9113893
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2013-01-19
Posty: 49
Punktów :   

Re: Ulubione głosy

Jeśli chodzi o najbardziej realistyczny i najlepiej brzmiący głos to zdecydowanie stawiam na Nekomurę Irohę i IĘ.
Ich atutem jest to, że brzmią naturalnie natomiast SeeU ma to do siebie, że brzmi robotycznie i to jest w niej najlepsze.
Osobiście moim najulubieńszym głosem jest Luka.


imagine.

Offline

 

#4 2013-02-05 19:07:37

 Ana/Rena

Użytkownik

8691371
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2013-01-20
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Ulubione głosy

Moimi ulubionymi Vocaloidami są Lily, Kiyoteru, VY2, Miki i Big Al. Lily no cóż... zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. x3 Do Kiyoteru nabrałam chęci po usłyszeniu kilkudziesięciu piosenek w jego wykonaniu, a VY2 zauroczył mnie swoim głosem po jakiejś piosence w duecie z VY1. Miki spodobała mi się kiedy zobaczyłam jej cosplay na Ecchiconie 5. A Al... cóż najpierw na niego popatrzyłam, a potem zaczęłam zachwycać głosem. xD
Lubię też Olivera, bo to najsłodsza shotka, nawet słodsza od Lena! (Mówię co myślę ;p). Mayu jest też niczego sobie. Też lubię Lukę, zwłaszcza w mocniejszych brzmieniach, zwłaszcza jak bierze się za nią Yuyoyuppe i Sweet Revange. Len też jeszcze ujdzie. Kaito... cóż, zrobił na mnie wrażenie jego English, ale i tak wole jego pierwszą wersję.^^ No i tym wszystkim mogę zamknąć jeszcze to, że bardzo mi się podoba głos Leona i Loli. xD

Ostatnio edytowany przez Ana/Rena (2013-02-05 19:14:53)


http://i537.photobucket.com/albums/ff337/Ana__Chan/SukoneTeifull666241_zpsbe47f46c.jpg

Offline

 

#5 2013-02-28 16:11:53

 Rikao

Użytkownik

42509535
Skąd: Kuj.-Pom.
Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 44
Punktów :   

Re: Ulubione głosy

Moimi ulubionym głosami są Mayu, Galaco i Lapsi . Są genialne. Kocham nosowe brzmienia. Z męskich głosów lubię Kaito, Gakupo i Big Al'a. Za to nie przepadam za Avanną, jej głos mi się po prostu nie podoba.

Ostatnio edytowany przez Rikao (2013-06-19 17:48:35)


http://media.tumblr.com/tumblr_lu69cmAzy41qm5v0n.gif

Offline

 

#6 2013-04-07 09:35:24

diami-mi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ulubione głosy

Moje ulubione głosy to chyba Iroha, Yukari, Cul, Tone Rion i jeszcze IA. Co do najbardziej realistycznych brzmień wszystkie trójki + dobry użytkownik = realistyczne brzmienie ale ogólnie to chyba IA, Yukari, Iroha, Miku Append

Offline

 

#7 2013-06-17 16:37:22

 Nadworny Kot

Użytkownik

18849978
Skąd: K-ce
Zarejestrowany: 2013-05-08
Posty: 25
Punktów :   
WWW

Re: Ulubione głosy

Ja najbardziej lubię Gumi Megpoid, bo jej głos jest bardzo naturalny, miły i miękki, po za tym jest śliczna.
Z głosów męskich najbardziej lubię Gakupo Kamui. Jego głos jest taki głęboki i męski, i w ogóle jest samurajem, a ja lubię samurajów.
Bardzo lubię też:
-Lena
-VY2 Yuma
-Meiko
-Ia
-SeeU
Mają bardzo fajne głosy.

Ostatnio edytowany przez Nadworny Kot (2013-06-19 18:25:51)


http://images5.fanpop.com/image/photos/30300000/Angel-beats-3-anime-30387227-500-281.gif

Offline

 

#8 2013-06-18 20:51:16

InePhonic

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-18
Posty: 35
Punktów :   

Re: Ulubione głosy

Oh. Moje ulubione Vocaloidy... nie mam takich... każdego za coś lubię (albo i niektórych nie ;3)! ;-;
Gdybym miała jednak zrobić listę...
- SeeU
- Meiko
- VY2
- VY1
- Lily
- Miki
- Mayu
- Gakupo
- Gumi
- Luka
... no i  to tyle, chyba, najwyżej potem zedytuję ;-;


http://nekomaru.pl/img/20120916113717.gif

Offline

 

#9 2013-06-19 14:49:41

 nefumi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: Ulubione głosy

Z tych wszystkich, to moim ulubionym Vocaloid'em jest GUMI. Jej głos jest taki... eh, jakby to ująć... "świeży"? Nie wiem jak to określić, ale dla mnie brzmi bardzo naturalnie a jej głos jest wyjątkowy, dość unikalny i łatwo u niej uzyskać bardzo realistyczne brzmienie. Jej Append Power to majstersztyk. Zaraz po GUMI na drugim miejscu znajduje się Avanna. Jej głos też brzmi realistycznie, ogółem chyba ma najrealistyczniejsze brzmienie spośród wszystkich Engloid'ów (poza Miriam, głos Miriam też jest bardzo przyjemny dla ucha i naturalny jak na pierwszą generację), chociaż wydaje mi się, że może być ona dosyć trudna w użytku, ale ja nie wiem, nie mam Vocaloid'a. Jej głos dobrze brzmi ze smutnymi piosenkami, chociaż jak się człowiek postara to i w piosenkach gatunku pop coś bardzo dobrze zaśpiewa. Co ja bym dała za ujawnienie dawczyni jej głosu...
Aoki Lapiiiiis, kwiatowa wróżka, chyba dotąd najsłodszy ze wszystkich nowych Vocaloid'ów!~ Jej głos jest taki... delikatny i ciepły. Miło się go słucha~ Albo Kaai Yuki. Świetnie sobie radzi z angielskim a jej głos jest taki unikalny!~ Aż chce się słuchać.
A, no i Luo Tianyi. Lubię chiński, bo jest bardzo melodyjny, ale to nie jedyny powód mego lubienia Luo (bo Luo to jej imię, tak? Niezbyt ogarniam w jakiej kolejności w Chinach pisze się imię a nazwisko, więc jeśli coś przekręciłam, to sorry). Jej głos jest taki... kryształowy i miękki? I ten design jest śliczny, poza tym jest aniołem. I jest słodka, o.
KAITO... Muszę przyznać, że kocham jego append Whisper i Straight, na początku nie byłam co do niego przekonana, ale wraz z update'm do V3 jego głos i concept znacznie się poprawiły i zyskał moją sympatię. IA, IA bo głos jej jest naprawdę naturalny, mimo iż w niektórych piosenkach czasami brzmiała trochę zbyt leniwie i ospale, ale to jej głosowi dodaje właśnie uroku, gdyż często wyobrażam ją sobie jako dosyć samotną i melancholiczną osobę. Nie wiem czemu, zawsze mi się ona tak kojarzy. Yuzuki Yukari też naprawdę lubię, szczególnie za użycie jej przez darkninjavn2011. Albo, albo... Iroha Nekomura! Na ogół nie przepadam za niskimi i głębokimi głosami, ale głos Irohy jest taki charakterystyczny, poza tym, nawet lubię Hello Kitty~ darkninjavn2011 świetnie jej używa.
*chyba za długi post*


http://img267.imageshack.us/img267/3533/beznazwy2yh.png

Offline

 

#10 2013-06-19 17:37:21

Aoimoku ;3

Nowy użytkownik

Skąd: Piernikowo
Zarejestrowany: 2013-06-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ulubione głosy

Nie przepadam za głosikami pokroju Miku czy Rin, wolę raczej "doroślejsze" głosy ;3
Dlatego uwielbiam Mew, Gumi i Meiko- przynajmniej mi wydają się być właśnie takie dojrzalsze. Ale ubóstwiam także robotyczny głosik Miki, koreańską SeeU no i oczywiście moją IA <3 Yuki także ma piękny głos, taki realistyczny, tak samo Yukari i Avanna ^^ Natomiast jakoś tak nie podpasował mi głos Luki. Od początku za nią nie przepadam i raczej zdania nie zmienię.
Z męskich głosów natomiast bardzo lubię Gakupo, ale starszą wersję *w v3 nie ma tej swojej chrypki ;-;* i Lena, w duecie z Rin- nie znam piosenki z tą dwójką śpiewającą razem, która byłaby słaba. Oliver także ma przyjemny głosik, chociaż po przesłuchaniu "Slender Man Song" w jego wykonaniu strasznie się go boję ;-; I przez dłuuuugi szmat czasu nie mogłam przemóc się do Kajtka i Kiyoteru, właściwie udało mi się to dopiero niedawno XD
W gruncie rzeczy, łatwiej jest mi wymienić głosy, których nie trawię i chyba nigdy nie będę trawić- czyli  Lukę i Miku *nie bijcie! T^T*.  Resztę Voca lubię, mniej lub bardziej ;>

Offline

 

#11 2013-07-16 17:28:01

Aoi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-07-16
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ulubione głosy

Moją ulubienicą jest Rin i to nigdy się nie zmieni. Po prostu ją ubóstwiam.


http://img198.imageshack.us/img198/5990/6ehm.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.korzeniewscyhistoria.pun.pl www.grupa-3.pun.pl www.kadry.pun.pl www.modnesimy.pun.pl www.animeschool.pun.pl